Imprezy firmowe

Slider

Oferta Specjalna!

Planując swoją wymarzoną uroczystość, skorzystaj z wyjątkowej okazji:

10% rabatu na rezerwacje terminów

27.04.2024 oraz 30.05.2024!

Zarezerwuj już dziś!

Konferenje i szkolenia...

Sala konferencyjna

Sala Konferencyjna w Ośrodku Wypoczynkowym Hartek zaprasza do organizacji szkoleń, narad, konferencji, wyjazdów integracyjnych, pikników firmowych itp.

Niepowtarzalne położenie w otoczeniu lasu nad brzegiem jeziora Hartowieckiego zapewni niezapomniane wrażenia z każdego pobytu. Walory terenowe sprzyjają organizacji różnych imprez rekreacyjnych, integracyjnych i motywacyjnych. Dysponujemy doskonałą bazą rekreacyjną.

Organizujemy bankiety, uroczyste kolacje, biesiady, ogniska, wieczory tematyczne, dyskoteki.

Każdą ofertę przygotowujemy indywidualnie wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom klienta.

Sala Konferencyjna pomieści do 130 uczestników i wyposażona jest w nowoczesny sprzęt techniczny, umożliwiający przeprowadzenie prezentacji, szkoleń, prowadzenie wykładów i zajęć o dowolnym charakterze, w tym również zajęć integracyjnych czy tanecznych.

Obiekt dysponuje możliwością aranżacji dodatkowych pomieszczeń na cele konferencyjne w przypadku wystąpienia takich potrzeb.

Jesteśmy po to, by spełniać Wasze marzenia

Za organizację imprez, ich obsługę oraz oprawę gastronomiczną odpowiada doświadczony personel. Działalność prowadzimy od 2003 roku. Nasi pracownicy dołożą wszelkich starań aby ten wyjątkowy dzień stał się niezapomnianym przeżyciem.

Slider

Wyślij zapytanie

Szukasz sali do organizacji szkolenia, zjazdu firmowego lub innych? Napisz do nas!

Stół weselny